Сніданки

Сортувати у порядку збільшення

Доставка сніданків у Харкові від компанії “Япошка”

“Япошка” вже багато років займається доставкою сніданків у Харкові. Ми пропонуємо широкий вибір страв на будь-який смак. Замовити сніданок у Харкові можна на сайті компанії або за телефоном у ранковий час (вказано на сайті).

Всі сніданки готуються лише зі свіжих та якісних продуктів. У меню ви знайдете різноманітні варіанти сніданків: від класичних сирників із сезонними ягодами до яєчні з лососем та салатом. 

Компанія “Япошка” розуміє, що час на сніданок може бути обмеженим, тому пропонує швидку доставку. Кур'єри компанії завжди доставляють замовлення вчасно та з посмішкою на обличчі.

Сніданки з доставкою від “Япошки” — це дуже просто та вигідно. На сайті компанії ви можете вибрати потрібну вам страву та вказати час та місце доставки. Також ви можете залишити коментар до замовлення, вказавши додаткові побажання.

Ціни на сніданки в “Япошці” дуже розумні, і компанія регулярно проводить акції та знижки. Сніданки від “Япошки” – це не тільки смачно, а й доступно! 

Якщо ви не знаєте, що приготувати на сніданок або просто не хочете витрачати свій час на готування, зверніться до компанії “Япошка”. Ми доставимо вам смачний та поживний сніданок прямо до порога вашої оселі - замовити сніданок можна з 10.00 до 14.00.

Як замовити сніданки у Харкові?

Для того, щоб замовити сніданок у Харкові, потрібно обрати страву та заповнити необхідну інформацію для доставки. При оформленні замовлення переконайтеся, що ви правильно вказали контактну інформацію, щоб кур'єр міг зв'язатися з вами.

Як здійснюється доставка сніданків у Харкові? 

Ми доставляємо їжу по всьому Харкову та маємо кілька варіантів доставки: безкоштовна доставка для замовлення від певної суми (уточнити можна на сайті або у менеджера, який приймає замовлення) або самовивіз, зі знижкою 10% .