Суші на Осокорках

Всі
Сортувати у порядку збільшення

Щоб замовити смачні та недорогі суші на Осокорках у Києві, необхідно знайти надійну компанію, яка не тільки добре готує, а й швидко доставляє. Відмінною опцією буде доставка суші на Осокорках від компанії "Япошка". На сайті можна знайти великий вибір ролів і сетів, щоб нагодувати велику компанію друзів.

Доставка суші на Осокорках від компанії Япошка

На сьогоднішній день доставка суші в Києві на Осокорках здійснюється в межах комендантської години. Однак щойно буде знято обмеження, кур'єри зможуть привозити замовлення клієнтам цілодобово.

Окрім доставки до дверей, клієнти можуть забрати своє замовлення через опцію самовивозу. Для жителів Осокорків найближчою точкою видачі буде вул. Миколайчука, 15.

Як замовити суші на Осокорках

Щоб замовити суші на Осокорках від компанії "Япошка", клієнтам необхідно переглянути сайт і вибрати страви. Далі можна заповнити кошик або зателефонувати оператору за номером 22-00. Уточніть акції та бонусні пропозиції для того, щоб Ваше замовлення вийде дешевше.

Важливо пам'ятати, що компанія "Япошка" працює швидко із замовленнями і всі клієнти отримують доставку від 30-ти хвилин. При самовивозі діє знижка.