Назад
Реєструйся та отримуй від 5 до 10% від суми замовлення на свій бонусний рахунок
Відсоток бонусу залежить від загальної суми здійснених замовлень
5%
Від 1000 грн
6%
Від 3000 грн
7%
Від 5000 грн
8%
Від 7000 грн
9%
Від 10000 грн
10%
Від 15000 грн
Бонуси прив'язуються до номера телефону
1 бонус дорівнює
1 гривні
Бонуси дійсні
4 місяці з моменту останнього замовлення на доставку
Бонусами можно оплатити
До100% замовлення
Як почати користуватися?

Хочете отримувати бонуси? Дзвоніть 2200 та повідомте оператора, що хочете створити бонусний рахунок!

Для того щоб оплачувати онлайн замовлення бонусами, необхідно увійти в особистий кабінет. В особистому кабінеті також можна дізнатися стан бонусного рахунку. Щоб отримати доступ до особистого кабінету, потрібно пройти просту реєстрацію на нашому сайті.

Правила бонусної системи

Правила бонусної системи

  • Бонуси починають нараховуватись після того, коли сума попередніх замовлень буде понад 1000 грн. Бонусний рахунок закріплюється за номером телефону, з якого здійснюється замовлення. При замовленні з іншого номера необхідно на початку оформлення замовлення попросити оператора зарахувати бонуси на рахунок, прикріплений до вашого основного номера. Ви повинні використовувати для входу в особистий кабінет саме основний номер – якщо хочете сплатити замовлення на сайті бонусами.
  • Бонуси не нараховуються:

- за замовлення, оформлені з будь-якою знижкою;

- за замовлення, оформлені в сервісах доставки Glovo та Bolt та через інші сайти-посередники;

- за замовлення напоїв та подарункових сертифікатів.

  • Замовлення, що містять алкогольну продукцію, неможливо сплатити за допомогою бонусів.
  • Якщо ви використовуєте для замовлення отриману раніше знижку-компенсацію, то в такому разі відсоток бонусів від замовлення буде додано до величини знижки та використано для оплати цього замовлення.
  • Дізнатися про поточний стан бонусного рахунку та відсоток бонусів можна у наших операторів, в особистому кабінеті на сайті, у додатку або у Telegram/Viber-боті. Відсоток бонусів, що нараховуються, і умови бонусної програми можуть змінюватися, подробиці уточнюйте у операторів.
  • Бонуси можна закріпити за іншим номером телефону. Для цього, скажіть про це оператору при оформленні замовлення, напишіть на пошту okk@yaposhka.com.ua або в наш чат на сайті або зателефонувавши на 2200.