Назад
Ресторани Япошка в місті Харків
Ресторани
На карті
вул. Ярослава Мудрого, 33/35
Пн-Нд: 09:00-21:00

Перший ресторан мережі, був відкритий у 2016 р. Його інтер'єр символізує тісний зв'язок людини і природи, характерний азіатській традиції. В оформленні зали переважають натуральні матеріали: дерево, текстиль і багато живих рослин. Інтер'єр закладу став переможцем конкурсу Салон Design Awards (2017 р.)

Детальніше На карті
Пр. Науки, 11
Пн-Нд: 09:00-21:30

У 2017 році ми відкрили наступний ресторан на пр. Науки. Його інтер'єр - це втілення гучного нічного міста: яскраві неонові вивіски та металеві конструкції на стінах. Для дітей у ресторані є ігрова кімната, де вони можуть проводити час, поки батьки відпочивають.

Детальніше На карті
вул. Миколаївська, 4 (колишня Короленка)
Пн-Нд: 09:00-21:30

Япошка на Миколаївській - найновіший і найбільший ресторан. У залах двох поверхів багато світла, природніх елементів та рослин. На другому поверсі ігрова кімната для дітей та панорамні вікна з видом на центр Харкова.

Детальніше На карті

Мережа ресторанів японської та італійської кухні Япошка - це три заклади в центрі Харкова. Крім суші і піц, в меню гарячі страви, локшина WOK, салати-Боул, авторські десерти і коктейлі. Вранці в Япошка подають сніданки. Наші ресторани підходять для зустрічей великих компаній - в кожному є столи на 10-12 осіб. Для гостей з дітьми передбачені стільчики для годування, розмальовки та спеціальне дитяче меню. У ресторанах на пр. Науки та вул. Короленка є ігрові кімнати.

Кожен наш ресторан має неповторний стиль. Однак, всі вони об'єднані ідеєю східного мінімалізму, і по-своєму відображають це.