Пиво

Сортувати у порядку збільшення

Доставка пива в Харкові

У наш час замовлення їжі та напоїв додому стало нормою для багатьох людей. Завдяки розвитку технологій та послуг доставки, можна замовити практично будь-яку їжу чи напій, не виходячи з дому. Одним із найпопулярніших напоїв є пиво, і доставка пива в Харкові є чудовою можливістю насолодитися смачним напоєм, який підкреслить смак улюблених японських або інших страв. 

Япочка – це місце, яке допоможе насолодитися їжею та скуштувати різні сорти пива. Крім того, компанія пропонує послугу доставки пива додому чи офісу. Тепер можна насолоджуватися улюбленим напоєм не лише у закладі, а й у затишній обстановці вдома чи на роботі.

Пиво – універсальний напій, який може доповнювати багато страв. 

Гострі та пряні ласощі відмінно поєднуються з пивом, тому що вони допомагають пом'якшити гостроту і додають свіжості. У нас на сайті ви знайдете велику різноманітність страв, що ідеально поєднуються з пивом.

Замовити пиво в Харкові можна різних сортів – класичне бутильоване або в банках, а також фірмове розливне.

Як замовити пиво додому в Харкові?

Замовлення на доставку пива додому від Япошки можна оформити на сайті. Необхідно вибрати потрібний сорт пива, вказати кількість та вибрати додаткові страви, заповнити адресу доставки та дані одержувача. Оплата замовлення здійснюється зручним для клієнта способом.

Доставка пива в Харкові здійснюється цілодобово?

Доставка пива в Харкові здійснюється цілодобово (виключаючи обмеження цього часу) кур'єром за час від 30 хвилин, залежно від відстані між місцем доставки та рестораном.