Піца на правому березі

Всі
 Піца яловичина кімчі з доставкою від Yaposhka
Коротко про характеристики
Вага
480 г
Піца яловичина кімчі
Починаючи з 199 грн
 Піца вершковий бекон з доставкою від Yaposhka
Коротко про характеристики
Вага
520 г
Піца вершковий бекон
Починаючи з 229 грн
 Піца м'ясний мікс з доставкою від Yaposhka
Коротко про характеристики
Вага
505 г
Піца м'ясний мікс
Починаючи з 239 грн
 Піца подвійна з беконом з доставкою від Yaposhka
Коротко про характеристики
Вага
500 г
Піца подвійна з беконом
Починаючи з 219 грн
 Піца том ям з доставкою від Yaposhka
Коротко про характеристики
Вага
560 г
Піца том ям
Починаючи з 289 грн
 Піца португальська з доставкою від Yaposhka
Коротко про характеристики
Вага
600 г
Піца португальська
Починаючи з 249 грн
 Піца мюнхенська з доставкою від Yaposhka
Коротко про характеристики
Вага
540 г
Піца мюнхенська
Починаючи з 209 грн
 Піца з морепродуктами з доставкою від Yaposhka
Коротко про характеристики
Вага
500 г
Піца з морепродуктами
Починаючи з 299 грн
 Піца кватерона з доставкою від Yaposhka
Коротко про характеристики
Вага
540 г
Піца кватерона
Починаючи з 239 грн
Сортувати у порядку збільшення

Життя в Києві тече дуже швидко і не завжди у жителів столиці є час на те, щоб приготувати самому собі їжу. Тому вони беруть телефон і швидко шукають варіанти з доставкою піци в Києві додому або в офіс. Одним із найпопулярніших варіантів є піца на правому березі.

Чому доставка піци на правому березі Києва така популярна

Сьогодні піца на правому березі є однією з найпопулярніших страв, які замовляють клієнти з доставкою. Причин такому рішенню кілька. Насамперед вона швидко готується і не потрібно чекати годину на те, щоб тільки її приготувати. Стандартно її роблять за 15-20 хвилин. Тому ця страва в топах серед замовлень на доставку в офіси на обідню перерву.

Також ціна на піцу суттєво відрізняється від інших страв. Умовно замовити піцу на 2 осіб буде вигідніше, ніж комплексні обіди. Крім цього, піца має різні начинки та підійде для клієнтів із різними вподобаннями.

Мережа "Япошка" надає своїм клієнтам безліч способів для швидкої доставки будь-якої піци на правому березі. Необхідно лише витратити кілька хвилин для оформлення такого замовлення.

Наша піца в Києві на правому березі одна з найсмачніших, тому клієнти активно замовляють її. За бажанням, можна додати різні інгредієнти або зробити бортик із сирною і ковбасною начинкою.

Точки самовивозу піци на правому березі від компанії Япошка

У компанії надають доставку по Правому берегу Києва цілодобово (але в рамках комендантської години). На правому березі можна отримати замовлення за двома адресами точок видачі:

  • вул. Васильківська, 28;
  • вул. Макіївська, 7.

Для клієнтів це дуже зручно, тому що можна забрати улюблену піцу на правому березі по дорозі додому, заїхавши в точку видачі. Завдяки цьому можна заощадити ваш час. Також під час самовивозу можуть діяти акції, які дозволять знизити суму оплати за замовлені страви.

Популярні райони доставки піци на правому березі

Для доставки піци на правому березі клієнту необхідно оформити замовлення через сайт або зв'язатися з операторами за контактним номером телефону 22-00. Під час розмови з оператором можна дізнатися наявність інгредієнтів для піци, швидкість її приготування, швидкість доставки і чи поширюється сьогодні на неї акція або бонусна програма.

Після підтвердження замовлення клієнта повідомляють про вартість і пропонують внести оплату онлайн або розрахуватися з кур'єром. Час доставки піци кур'єром складе від 30 хвилин. У кожному районі правого берега доставка піци здійснюватиметься з найближчої точки.