Суші

Всі
Сортувати у порядку збільшення

Коли мова заходить про доставку суші в Одесі, неможливо обійти увагою одні з найпопулярніших страв – нігірі та гункани. Якщо ви живете в Одесі і хочете насолодитися стравами прямо у себе вдома, то онлайн-ресторан “Япошка” пропонує вам замовити доставку нігірі та гунканів. 

Доставка нігірі та гунканів в Одесі

Ми пропонуємо своїм клієнтам зручну доставку нігірі та гунканів до Одеси. Наша доставка працює цілодобово, тому ви можете замовити страви у будь-який час. Ми гарантуємо швидку доставку від 30 хвилин, також ми маємо можливість безкоштовної доставки за умови замовлення страв на певну суму. Якщо ви бажаєте забрати своє замовлення самостійно - вам доступний самовивіз.

Нігірі

Нігірі – це одна з найпопулярніших страв японської кухні. Це рисова подушечка, на яку зверху викладається шматочок свіжої риби, морепродуктів чи омлету. Рис у нігірі повинен бути звареним та заправленим рисовим оцтом. В онлайн-ресторані “Япошка” Ви можете замовити нігірі з морепродуктами на будь-який смак. 

Гункани

Гункан – це ще одна улюблена страва одеситів. Це мініатюрні човники з водоростей, де знаходиться начинка з рису, риби або морепродуктів. Гункани можуть бути з різними начинками. Ціна на гункани залежить від обраної начинки.

Замовити нігірі та гункани в Одесі в службі доставки “Япошка” – це чудова можливість насолодитися екзотичною кухнею прямо у себе вдома. Ми гарантуємо високу якість продуктів, швидку доставку та широкий вибір страв. Не пропустіть можливість скуштувати справжню японську кухню і зробіть замовлення прямо зараз!