Гаряче

 Локшина пад тай з морепродуктами з доставкою від Yaposhka
Хіт
Коротко про характеристики
Вага
250 г
Локшина пад тай з морепродуктами
Починаючи з 199 грн
Сортувати у порядку збільшення

Доставка гарячих страв може знадобитися для святкування днів народження, великих заходів або просто для смачної та ситної вечері. Ресторан "Япошка" пропонує доставку гарячих страв до Полтави. Це смачно, швидко та доступно за ціною. 

Доставка гарячих страв у Полтаві від ресторану "Япошка"

Доставка гарячих страв у Полтаві здійснюється цілодобово. Основні страви можна замовити у Полтаві з доставкою додому та в офіс. Всі актуальні ціни та акції можна переглянути на сайті. Також на сайті можна ознайомитись з усіма інгредієнтами, що входять до складу страви. Можлива безкоштовна доставка – умови викладені на сайті у відповідному розділі. Також замовлення можна забрати самостійно з найближчої точки самовивезення.

Гарячі страви можна замовити "наразі", щоб їжу привезли якнайшвидше. Або можна зробити замовлення на певний час. Термін доставки займає від 30 хвилин. Запізненням вважається замовлення, час очікування якого більше на 9 хвилин, зазначеного в повідомленні. 

Сплатити замовлення можна трьома способами – готівкою кур'єру, карткою кур'єру або онлайн-оплатою при замовленні на сайті.