Сети

Всі
Сортувати у порядку збільшення

Суші-сети – це набір, до якого включено кілька видів суші та ролів. Зазвичай, такий сет розрахований на кілька осіб або на компанію. Як замовити суші-сети в Полтаві, які набори представлені в службі доставки "Япошка", скільки доведеться чекати на доставку та відповіді на інші питання представлені нижче.

Доставка суші-сетів у Полтаві 

Суші-сети відрізняються між собою наповненням, вагою та ціною. Які суші-сети представлені в "Япошці":

  • маленькі (до 36 шматочків);
  • середні (від 37 до 62 шматочків);
  • великі (більше 62 шматочків).

Всі сети мають оригінальну подачу. Замовивши саме сет суші, можна спробувати щось нове та знайти свій улюблений варіант. Набір суші чудово підійде для романтичного вечора, будь-якого свята або обіду в колі близьких та друзів.

Сети завжди формуються так, щоб покупець міг спробувати одразу кілька видів суші, але при цьому не переплачував. Тому вибирати такі позиції ще й дуже вигідно.

Набори суші для великих компаній у Полтаві від компанії "Япошка" 

У "Япошці" представлено великий асортимент наборів суші, які підійдуть для великої компанії. Різні види суші в сетах ідеально гармонують між собою і точно всіх здивують. До того ж, сет, як правило, коштує дешевше, ніж ті ж позиції в меню окремо. 

Оплата замовлення можлива трьома способами – готівкою при отриманні замовлення, карткою кур'єру або онлайн-оплата на сайті. Варто зазначити, що другий варіант оплати може бути недоступним для замовлень у нічний час.

Часті питання 

Ніколи раніше не оформляли замовлення їжі в ресторані “Япошка” і не знаєте, як усе відбувається? Відповіді на найпоширеніші запитання наших клієнтів допоможуть вам розібратися в ситуації, оформити заявку та отримати замовлення у потрібний час.

Як замовити суші-сети в Полтаві?

Щоб замовити суші-сет у Полтаві в онлайн-ресторані "Япошці" потрібно вибрати набір, що сподобався, відповідний спосіб оплати та доставки та вказати дані одержувача. Також можна скористатися самовивозом та забрати суші-сети самостійно. Доставка сетів працює цілодобово, а безкоштовна доставка буде доступна при замовленні на певну суму.

Скільки чекати на доставку сетів у Полтаві?

Доставку потрібно чекати від 30 хвилин. Термін доставки залежить від місця віддаленості клієнта. Запізненням вважається час доставки, вказаний у повідомленні плюс понад 9 хвилин. При замовленні "зараз", замовлення може бути доставлене раніше запланованого часу.