Суші

Всі
Сортувати у порядку збільшення

Японська кухня – це поєднання складних і неймовірних смаків та ароматів, свіжості та найтонших смакових ноток. У нашій країні японська кухня вже давно стала популярною і має свою інтерпретацію. Це смачно, ситно та швидко. 

Японська кухня в Полтаві 

Японська їжа нашого онлайн-ресторану представлена суші (традиційні японські нігірі та гункани) та ролами (американська інтерпретація традиційної японської кухні). 

Основні інгредієнти японської кухні у Полтаві, представлені в меню нашої служби доставки:

  • рис;
  • риба;
  • морепродукти;
  • сир “Філадельфія” та інші.

Також у "Япошці" є велика різноманітність сетів, що дуже зручно та вигідно. Як правило, такі страви замовляються для кількох людей або для великої компанії.

Доставка японської їжі в Полтаві від компанії "Япошка"

Доставка японської їжі здійснюється цілодобово. Доставка може бути платною або безкоштовною - це залежить від суми, на яку зроблено замовлення. При самовивезенні може діяти знижка 10%. При виборі опції "на даний момент", замовлення буде доставлено якомога раніше. Всі актуальні ціни страв японської кухні та акції можна переглянути на сайті у відповідних розділах

Оплата замовлення можлива декількома способами – готівкою (кур'єру при отриманні), карткою (кур'єру за терміналом), що не діє цілодобово. Також доступна онлайн-оплата на сайті.

Часті питання

У клієнтів можуть виникати питання щодо вибору та замовлення страв японської кухні. Нижче можна ознайомитися з відповідями на найпоширеніші питання. 

Які страви японської кухні можна замовити у Полтаві?

У Полтаві можна замовити суші та роли різних видів, які представлені у великому асортименті на будь-який смак. Або можна вибрати сет - комбінацію страв японської кухні, що значно спростить вибір і дозволить спробувати максимальну кількість смачної їжі за вигідною ціною.

Скільки чекати на доставку японської їжі в Полтаві?

Термін доставки японської їжі відрізняється в залежності від місця проживання клієнта. Але, як правило, це триває від 30 хвилин.