Суші

Всі
Сортувати у порядку збільшення

Японська кухня в Харкові, представлена в ресторані “Япошка” відрізняється різноманітністю традиційних та сучасних страв азіатської кухні. У меню ресторану можна замовити японську їжу для відвідувачів з різними смаками. Серед найпопулярніших:

  • Суші;
  • Супи;
  • Салати;
  • Гарячі та інші страви японської кухні

Ресторан японської кухні у Харкові

Доставка здійснюється кур'єром нашого ресторану на Вашу адресу від 30 хвилин від часу замовлення. Ви отримаєте SMS повідомлення з приблизним часом після оформлення. 

Діє самовивіз, при оформленні якого можна отримати знижку на певні позиції з меню. Ознайомтеся докладніше на сторінці “Акції та бонуси”.

Також є можливість безкоштовної доставки страв японської кухні по Харкову, замовивши страви на певну суму, вказану на сторінці “доставка та оплата”. У разі, якщо сума замовлення менш вказаної доставки буде розрахована залежно від Вашого розташування.

Доставка японської їжі додому та в офіс у Харкові

Японська кухня – це насамперед здорові та свіжі продукти харчування: риба; морепродукти; овочі; рис та інші інгредієнти.

Доставка японської їжі – це економія особистого часу, відмінний спосіб отримати улюблені страви без необхідності їхати до ресторану і, звичайно ж, зручна та вигідна ціна на всі позиції меню. Ресторан «Япошка» дозволяє клієнтам вибрати із широкого спектру страв, ціна яких вказана в онлайн-меню. Доставка здійснюється цілодобово, можливі зміни вказані на сторінці “доставка та оплата”. 

Кожна страва має склад, вагу та інші деталі, необхідні для ознайомлення перед замовленням.

Часті питання

Які страви японської кухні можна замовити у Харкові?

Японська їжа в Харкові різноманітна, наші відвідувачі воліють замовляти роли та суші в Харкові, проте в меню присутні інші позиції в розділах гарячих страв, супів, салатів, десертів та страв від шеф-кухаря.

Скільки чекати на доставку японської їжі в Харкові?

Швидкість доставки замовлення залежить від вашої адреси. В середньому час очікування складає від 30 хв, дізнайтесь про можливість безкоштовної доставки та часу очікування на нашому сайті або у менеджера при оформленні замовлення.