Даруємо 150 грн за спізнення

Назад
19.04.2019

Доставимо замовлення в обіцяний час +9 хвилин на форс-мажорні ситуації (пошук адреси, пробки на дорозі, складний проїзд або ін.). Якщо затримаємося більше, ніж на 9 хвилин від часу, яке озвучив оператор або від часу, зазначенного на сайті при оформленні замовлення,  — оператор повинен попередити про затримку і видати промокод на послуги доставки їжі "Япошка" на суму 150 грн.

Ці бонуси можна використовувати для повної або часткової оплати замовлення на доставку або самовинос. Час доставки замовлення відраховується з моменту підтвердження замовлення оператором по телефону до моменту прибуття кур'єра за адресою доставки. Якщо кур'єр прибув на місце, а передача замовлення затрималася з вини клієнта - запізнення не фіксується.

Якщо під час виконання вашого замовлення оголошено повітряну тривогу, або відключили електроенергію, будемо намагатися доставити вам замовлення як найшвидще, але, на жаль, акція не діє. Сподіваємося на розуміння.

Також акція не діє під час погодних лих, які ускладнюють пересування кур'єрів (проливні дощі з підтопленням вулиць, снігопади, що перекривають проїзд, урагани завдають руйнувань, що перекривають проїзд тощо).